o spoločnosti

Firma ECO-BAGS, s.r.o. je zákaznícky orientovaná spoločnosť na výrobu papierových vreciek hlavne pre potravinárske účely.

Vznik spoločnosti sa datuje na 23. augusta 2005, kedy prevzala výrobu papierových vreciek od závodu OBALY-SÓLO, s.r.o., Ružomberok. Tradícia priemyselnej výroby vreciek bola v Ružomberku od polovice 20. storočia.

Jediným spoločníkom je ECO-INVESTMENT, a.s.

V júli 2013 sa spoločnosť presťahovala do novovybudovaných moderných výrobných a skladových priestorov v Myjave. V ostatných rokoch bolo investovaných viac ako 10 miliónov EUR do celkovej modernizácie strojového vybavenia a infraštruktúry, s cieľom zvýšenia kvality produkcie a udržania konkurencieschopnosti na európskych trhoch. Ročná kapacita produkcie prevyšuje 1,5 miliardy papierových vreciek, vyrobených vo vysokej kvalite.

Našou prioritou je spokojnosť klienta. Vzťahy so zákazníkmi budujeme stabilnou kvalitou produktov a súčasne aj kvalitou služieb zákazníckeho a dodávateľského servisu. Viac ako 90% našej produkcie exportujeme do krajín EÚ, hlavne do Nemecka, Francúzska, Českej republiky, Spojeného kráľovstva a Rakúska. Medzi významných zákazníkov patria maloobchodné siete, renomovaní veľkoobchodníci s obalovými materiálmi a taktiež aj stredné a veľké lokálne pekárne.

Sme spoločnosťou, ktorá si uvedomuje zodpovednosť k zamestnancom, klientom a k životnému prostrediu. Preto sme držiteľmi certifikátov ISO 9001:2016, BRC Packaging, FSC® a PEFC (PEFC/23-31-64).

V oblasti životného prostredia je našou spoločenskou zodpovednosťou nie len výroba ekologického produktu, ale aj šetrný prístup k životnému prostrediu. Zavedením manažérskych systémov riadenia v kombinácii s modernou technológiou zabezpečujeme bezpečnosť v oblasti odpadov a vôd.

Certifikát PEFC Certifikát BRC Certifikát FSC Certifikát PQM Verejný záväzok
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok eco-bags.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií OK
xxs
xs
s
m
l
xl