o spoločnosti

Firma ECO-BAGS, s.r.o. je zákaznícky orientovaná spoločnosť na výrobu papierových vreciek hlavne pre potravinárske účely.

Vznik spoločnosti sa datuje na 23. augusta 2005, kedy prevzala výrobu papierových vreciek od závodu OBALY-SÓLO, s.r.o., Ružomberok. Tradícia priemyselnej výroby vreciek bola v Ružomberku od polovice 20. storočia.

Jediným spoločníkom je ECO-INVESTMENT, a.s.

V júli 2013 sa spoločnosť presťahovala do novovybudovaných moderných výrobných a skladových priestorov v Myjave. V ostatných rokoch bolo investovaných viac ako 7 miliónov EUR do celkovej modernizácie strojového vybavenia a infraštruktúry, s cieľom zvýšenia kvality produkcie a udržania konkurencieschopnosti na európskych trhoch.

Našou prioritou je spokojný klient. Zákaznícky vzťah budujeme na stabilnej kvalite produktov a kvalite služieb zákazníckeho a dodávateľského servisu.

Sme spoločnosťou, ktorá si uvedomuje zodpovednosť k zamestnancom, klientom a k životnému prostrediu. Preto sme držiteľmi certifikátov ISO 9001:2016, BRC Packaging, FSC® a PEFCTM.

V oblasti životného prostredia je našou spoločenskou zodpovednosťou nie len výroba ekologického produktu, ale aj šetrný prístup k životnému prostrediu. Zavedením manažérskych systémov riadenia v kombinácii s modernou technológiou zabezpečujeme bezpečnosť v oblasti odpadov a vôd.

Certifikát PEFC Certifikát BRC Certifikát FSC Certifikát PQM Verejný záväzok
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok eco-bags.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií OK
xxs
xs
s
m
l
xl